کد خبر: 1024757 A

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تهیه ۱۲ هزار بسته معیشتی حمایتی توسط خیران و جوانان هیئت منتظران شهرستان لنجان و برپایی ۱۲ هزار روضه در خانه یک حرکت ابتکاری است و باعث دلشادی بسیاری از خانواده‌ها می‌شود.

به گزارش ایلنا، سردار «حسین اشتری» در رزمایش عظیم هر خانه یک روضه که به همت هیئت منتظران شهرستان لنجان برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت بی‌بی ۲ عالم و تسلیت و درود بر ارواح پاک و مطهر شهدای انقلاب، دوران دفاع مقدس، عرصه نظم و امنیت، مدافعان حرم و شهدای شهرستان لنجان و گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام (ره)، حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهید فخری زاده بیان داشت: امروز توفیق این را داشتیم که در این مکان مقدس حضور یافته که از خیرین عزیز و همه دست اندرکاران هیئت منتظران شهرستان لنجان تشکر می‌شود. 

وی افزود: به همت خیرین و جوانان عزیز هیئت منتظران ۱۲ هزار بسته معیشتی تهیه و به نیازمندان اهداء و در این ایام سوگواری، ۱۲ هزار روضه در خانه‌ها برپا می‌شود که این عمل یک ابتکار بسیار زیبایی است. 

فرمانده ناجا ادامه داد: ان شاءالله زحمات شبانه روزی جوانان این هیئت و خیران باعث خیر و برکت برای آن‌ها و خانواده محترمشان شود که با این عمل باعث دلشادی ۱۲ هزار خانواده در این وضعیت اقتصادی که بواسطه این ویروس منحوس ایجاد شده، شود. 

اشتری با اشاره به اینکه تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان جامعه با ابتکار عمل مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از همان آغاز شیوع ویروس کرونا درکشور آغاز شد اظهار داشت: این حرکت یادآور دوران دفاع مقدس است که جوانان عزیز ما از جان و مال و همه دارایی‌های خود می‌گذشتند. 

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور افزود: امروز مهربان‌ترین فرد برای کشور و مردم، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) هستند، هیچ کس را نداریم که به اندازه ایشان دلسوز تک تک این مردم باشد، ایشان مسئولان را از ورود واکسن کرونای ساخت کشورهایی مانند آمریکا، انگلیس و فرانسه نهی کردند. 

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص وارد نکردن واکسن کرونا از دیگر کشورها برای سلامتی و خیر مردم کشورمان است، برای استقلال و روی پای خود ایستادن است، در این موقعیت در مقابله با ویروس کرونا مانند دوران دفاع مقدس روی پای خود ایستاده و واکسن راتولید کنیم که بحمدالله جوانان کشورمان موفق شدند واکسن را تولید و تا امروز نتایج خوب و امیدوار کننده‌ای نیز داشته و ان شاءالله با عنایت شهدا باعث سربلندی کشورمان و نابودی دشمنان می‌شود. 

وی ادامه داد: در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی بارها ثابت شده که آمریکا، اسرائیل، عربستان و انگلیس دشمن کشور و مردم ما هستند، پس چگونه می‌شود به واکسن ساخت آن‌ها اعتماد کرد، این کشورها اگر توان دارند چرا روزانه بیش از ۴ هزار کشته می‌دهند. 

سردار حسین اشتری بیان داشت: در جلسه‌ای که رهبر عزیزمان با ستاد ملی مقابله با کرونا داشتند تاکید کردند باید همه مردم همت کنند که به لطف و عنایت حضرت فاطه زهرا (س) و همکاری مردمی نتایج خوبی داشتیم و الان این بیماری به یک پنجم کاهش یافته و امید است کم‌تر نیز بشود و از بین برود تا از این موقعیت جهادی نیز سربلند بیرون بیاییم. 

فرمانده ناجا در پایان خاطر نشان کرد: این حرکت مردم عزیز شهرستان لنجان و هیئت منتظران این شهرستان و خیران عزیز یک حرکت ابتکاری زیبایی است که دشمنان را نا امید کرده و ان شاء الله بتوانیم از این وضعیت خارج و تاثیر آن را شاهد باشیم. 

فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر