کد خبر: 1024408 A

عسگری:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال از ثبات نسبی در قیمت های کالاهای از اساسی در ۱۴ روز گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حشمت الله عسگری در جلسه تنظیم بازار اظهار داشت: روزانه بیش از ۱۵۰ تن تخم مرغ در سطح استان تهران توزیع می شود اما همچنان برخی از مرغداری ها نهاده دولتی دریافت می کنند اما به به بهانه های مختلف، از تحویل تخم مرغ های خود خودداری می کنند که لیست مرغداری های متخلف جهت اعمال قانون کماکان به سازمان تعزیرات و جهاد کشاورزی ارسال می شود.

وی ادامه داد: مقرر شد به اصناف و فروشگاه های زنجیره ابلاغ شود که از عرضه تخم مرغ بالاتر از قیمت مصوب به جد خودداری شود؛ خوشبختانه قیمت اکثر کالاهای اساسی به نسبت ثابت بوده است و با تشدید نظارت ها و ساماندهی ها م یتوانیم شاهد ثبات بیشتری در بازار باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش قیمت شکر عنوان کرد: با نزدیک شدن به پایان سال میزان تقاضای کالاهای اساسی به ویژه شکر افزایش می‌یابد؛ لذا با افزایش نظارت ها با تشکیل اکیپ های ویژه گشت و بازرسی، با هرگونه گرانفروشی و تخلف برخورد شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر