کد خبر: 1024158 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح "آرامش ۲ " در شهرستان‌های غرب استان تهران و کشف ۸۹۱ فقره انواع پرونده سرقت، قاچاق کالا و موادمخدر و دستگیری ۵۳۳ نفر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "کیوان ظهیری" بیان داشت: با اجرای طرح عملیاتی " آرامش ۲ " با هدف مبارزه با سرقت، مقابله با سارقان، مالخران و قاچاقچیان موادمخدر در ۶ شهرستان تابعه غرب استان تهران، ۹۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری ۱۵۴ خرده فروش موادمخدر در این عملیات توسط ماموران پلیس، گفت: در این راستا ۱۳۱ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ۱۴۸ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل کمپ های ترک اعتیاد شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: در جریان این طرح ۱۵ قبضه سلاح سرد و گرم کشف و ۱۵ نفر قاچاقچی اسلحه نیز دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.

سردار ظهیری با اشاره به دستگیری ۷۲ نفر قاچاقچی کالا تصریح کرد: ۲۲ فقره پرونده در حوزه قاچاق کالا تشکیل و انواع کالاهای قاچاق به ارزش ۹ میلیارد ریال کشف و در عملیات جدیدی ۱۰۰ تن روغن احتکار شده به ارزش ۸۰ میلیارد ریال نیز تحویل مرجع قضائی شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در جریان اجرای این طرح ۵۷۲ فقره پرونده سرقت کشف شد، بیان داشت: با اجرای ۱۷۰ حکم قضائی ۲۵۳ سارق و مالخر دستگیر و  ۵ باند بزرگ سرقت منهدم و اموال مسروقه به ارزش ۱۳ میلیارد ریال از سارقان و مالخران کشف شد.

سردار ظهیری در پایان با اشاره به اینکه اجرای طرح عملیاتی "آرامش ۲ " در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: با هماهنگی های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شده تا به جرایم آنها رسیدگی شود.

فرمانده انتظامي غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر