کد خبر: 1023840 A

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه کسب موفقیت در ماموریت ها در پی پشتیبانی دقیق و به موقع "آمادی" و " تجهیزاتی " حاصل می شود ، بر توجه به "شایسته سالاری" و " جوانگرایی" در انتصابات تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، سردار " حسین اشتری" در آیین تکریم و معارفه معاون آماد و پشتیبانی ناجا اظهار داشت: بر روح پاک و پرفتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درود و رحمت می فرستیم و آرزوی توفیق روزافزون و طول عمر توام با صحت و سلامتی برای مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" داریم.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت و شهدای مظلوم نیروی انتظامی  و تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)  افزود: رحلت حضرت آیت الله " مصباح یزدی" را نیز تسلیت و تعزیت  عرض می کنم، سالگرد شهادت  " سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی"  و چهملین  روز شهادت دانشمند بزرگوار ایران اسلامی شهید "فخری زاده "  و یاد و خاطره این دو شهید بزرگوار را گرامی می داریم.

فرمانده نیروی انتظامی با تحلیلی از شرایط بین المللی، منطقه ای و داخلی کشور بیان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره در صدد ضربه به کشور هستند و برای تحقق هدف شوم خود به هر توطئه ای متوسل می شوند، اما با لطف و عنایت الهی، تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری "مدظله العالی" حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز، هوشیاری نیروهای مسلح، امنیتی و انتظامی کشور و پشتیبانی مردم از نظام، دشمنان همواره  ناکام  هستند.

عالی ترین مقام انتظامی با تاکید بر اینکه رمز  سعادت  کشور حرکت در مسیر ولایت و رهبری است، عنوان کرد: کسانی که دل در گرو دشمنان دارند، بدانند که به شکست محکوم هستند، بنابراین  شایسته است گوش به فرمان رهبری و با تکیه بر ظرفیت ها و توانمندی های داخلی کشور، برای پیشرفت روز افزون این مرز و بوم تلاش کنیم.

سردار اشتری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری "مدظله العالی" همزمان با ۱۹ دی ماه و بزرگداشت قیام مردم غیور قم یادآور شد: معظم له طی فرمایشاتی حکیمانه، مواضع خود و نظام را در خوص موضوعاتی  مشخص و  روشن کردند و باید بگویم مقام معظم رهبری "مدظله العالی" چون پدری دلسوز برای آحاد ملت هستند و "خیراندیشی" و "آینده نگری" برای ملت ایران اسلامی در تدابیر و فرمایشات داهیانه معظم له نهفته است و موج می زند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در خط مقدم تأمین امنیت کشور است، خاطر نشان کرد: ناجا با تکیه بر اصل اقدامات "پیشگیرانه"، با هرگونه ناامنی و بی نظمی مقابله می کند و در این راستا با توسل بر برنامه ریزی عملیاتی، وظایف و ماموریت های خود را بر مبنای قانون و تدابیر مقام معظم رهبری "مدظله العالی" اجرایی می کند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری "مدظله العالی" همزمان با هفته ناجا در سال جاری عنوان کرد: معظم له همزمان با هفته نیروی انتظامی در سال جاری، فرزندان و سربازان خود در نیروی انتظامی را مورد عنایت قرار دادند و طی این پیام کارکنان ناجا را "خدوم" و "زحمت کش" خطاب کردند که این لطف و عنایت رهبری بالاترین افتخار و انگیزه خدمتی برای سبزپوشان ناجا است.

سرداراشتری با اشاره به بخش دیگری از پیام مقام معظم رهبری "مدظله العالی" طی هفته ناجا سال جاری اضافه کرد: معظم له در این پیام سرشار از عنایت و محبت، به ابتکارات خوب ناجا در برخورد با منکران نیز اشاراتی داشتند و این دقت و حسن نظر فرماندهی معظم کل قوا "مدظله العالی" عزم همه ما را برای خدمت روزافزون به مردم تقویت می کند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: درخشش ناجا در عرصه های مأموریتی نتیجه پیروی از تدابیر رهبری و حرکت در مسیر مطالبات و انتظارات معظم له است و ان شاء الله بتوانیم وظیفه خود را در قبال ولایت و مردم به خوبی ایفا کنیم و شرمنده شهدا نباشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از زحمات سردار "رحمت اله محمدی" به عنوان معاون پیشین آماد و پشتیبانی ناجا، اهمیت، حساسیت و تأثیرگذاری معاونت آماد و پشتیبانی ناجا را تشریح کرد.

سردار اشتری با اشاره به نقش موثر معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در تحقق اهداف سازمانی ادامه داد: پشتیبانی دقیق و به موقع باعث شکوفایی در اجرای ماموریت ها می شود؛ نیروهای عمل کننده در میدان، با  مجهز بودن به تجهیزات و امکانات به روز می توانند با آمادگی کامل در صحنه حضور داشته باشند و مأموریت ها را عملیاتی و موفقیت کسب  کنند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پیگیری در امور منتج به حصول نتیجه مطلوب و بهره وری کیفی می شود، خاطر نشان کرد: شایسته است که در پشتیبانی تجهیزاتی و امکاناتی از رده های عمل کننده "به موقع" و بر مبنای "نیازسنجی" دقیق ورود و عمل کنیم که تحقق این مهم نیازمند توجه بر اصل "پیگیری" و "مطالبه گری" است؛ امروز شاهد پشتیبانی آمادی مطلوبی از پلیس های ستادی، تخصصی و استانی هستیم که این مهم به واسطه روحیه پیگیرانه مسئولان امر در معاونت آماد و پشتیبانی ناجا، هدایت های ستادی هیئت رئیسه ناجا به ویژه سردار "نوری نژاد" و حمایت و پشتیبانی  سکانداران وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و ستاد کل نیروهای مسلح امیر "حاتمی" و  سرلشکر"باقری" حاصل شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه در انتصابات، "شایسته سالاری" و " جوان گرایی" را مبنا قرار می دهیم، بر لزوم بهره مندی از تجربه پیشکسوتان تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: ان شاء الله پس از این سردار " محمدی" در کسوت مشاور سردار" نوری نژاد" در حوزه تأمین مسکن کارکنان فعالیت خواهند کرد و شاهد سرعت بخشی در فعالیت های قرارگاه مسکن ناجا خواهیم بود و این حضور و همکاری همه دست اندرکاران منتج به نوید خبرهای خوشی برای کارکنان در حوزه تأمین مسکن ملکی و سازمانی باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در تحقق هر موفقیت سازمانی، از صف تا ستاد سهم دارند، تصریح کرد: تحول و نوگرایی، ابتکار عمل، ملاک و رویکرد آحاد فرماندهان در نیروی انتظامی باشد، معاون آماد و پشتیبانی ناجا علاوه بر توجه مهم بر این مولفه رویکرد علمی و پژوهشی را نیز در حوزه آمادی مدنظر قرار دهد، به گونه ای که هزینه کردها، تخصیص  تجهیزات و امکانات بر مبنای "نیازسنجی" ، "کیفیت سنجی" و "بهره وری" باشد.

وی با تاکید بر لزوم صیانت همه جانبه از اموال و امکانات سازمانی به عنوان بیت المال عنوان کرد: شایسته است که در نگهداشت امکانات سازمانی توجه و دقت نظر ویژه ای صورت بگیرد و بهره مندی از تجهیزات بر مبنای عمر انقلابی آن باشد.

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: تقویت تجهیزات و امکانات ناجا در تقویت امنیت کشور بروز و حضور می کند و ان شاء الله بیش از گذشته شاهد رشد و شکوفایی معاونت آماد و پشتیبانی ناجا باشیم.

سردار اشتری در ادامه  با معرفی سردار "رضا فریبا" به عنوان معاون آماد و پشتیبانی ناجا گفت: سردار "فریبا" از فرماندهان صاحب تجربه و دانش در حوزه آمادی هستند و ان شاء الله این انتصاب برای نیروی انتظامی، معاونت آماد و پشتیبانی ناجا خیر و برکت داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است، پیش از سخنان سردار "اشتری" حکم انتصاب سردار " رضا فریبا"؛ به عنوان معاون آماد و پشتیبانی ناجا و حکم تقدیر از سردار "رحمت اله محمدی" توسط جانشین رئیس بازرسی کل ناجا قرائت شد.

نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر