کد خبر: 1023733 A

مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری پنجمین دوره آموزشی و توانمندسازی مدیران دارالقرآن سراسر کشور اواخر بهمن ماه به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مسیب زاده در اولین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری پنجمین دوره آموزشی و توانمندسازی مدیران دارالقرآن سراسر کشور که در اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، گفت: این دوره یکی از بزرگترین و شاخص‌ترین فعالیتهای اداره کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش است که باید مقدمات آن به درستی و با دقت فراوان بررسی و اجرا شود تا کاری کارستان در این زمینه صورت گیرد. 

وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی و توانمندسازی مدیران قرآنی کشور جزء برنامه‌های سالانه اداره کل قرآن، عترت و نماز است که یک سال برای مدیران دارالقرآن‌ها و یک سال برای کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن عترت و نماز ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور برگزار می‌شود که امسال نوبت مدیران دارالقرآن‌ها است. 

مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: پنجمین دوره آموزشی و توانمندسازی مدیران دارالقرآن سراسر کشور اواخر بهمن ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد. 

وی ادامه داد: لازم است همه برای غنای محتوایی این دوره تلاش کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل این گردهمایی عظیم و کشوری را برای مدیران دارالقرآن‌های سراسر کشور برگزار کنیم. 

مسیب زاده تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با توجه به مجازی بودن این فعالیت برنامه‌های متنوعی را تدارک ببینیم همچنین جلسات هماهنگی این برنامه ملی و کشوری به صورت هفتگی با همکاران ستادی و استان میزبان تا زمان برگزاری گردهمایی برگزار خواهد شد. 

وی یادآور شد: در افتتاحیه و اختتامیه وطول برگزاری دوره از شخصیت‌های برجسته کشوری، لشکری و قرآنی دعوت به عمل می‌آوریم تا این گردهمایی اگرچه که به صورت مجازی برگزار می‌شود و از زیارت عزیزان به صورت حضوری محروم هستیم اما از نظر غنای محتوایی و اقدامات اجرایی مانند همیشه پربار و ارزشمند باشد.

آموزش و پرورش قرآن وزارت آموزش و پرورش نماز برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر