کد خبر: 1023262 A

محسنی بندپی:

استاندار تهران با اشاره به فعالیت تالارها با ۳۰ درصد ظرفیت از تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازگشایی تالارها خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد کرونا استان تهران با محوریت طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا در شهرهای زرد نماز جمعه در مصلی و مساجد با رعایت پروتکل های مربوطه برگزار می شود که اقدام ارزشمندی است تا مردم ضمن رعایت نکات بهداشتی از سلامت روانی مراسم عبادی، سیاسی و دینی استفاده کنند.

وی ادامه داد: نماز جمعه با ۵۰ درصد ظرفیت در مصلی های برگزار می شود البته تلاش این است که نسبت به رعایت پروتکل ها به صورت جدی اقدام شود.

استاندار تهران با اشاره به اینکه فعالیت گروه های ۴ همچنان با محدودیت همراه است افزود: در شرایط زرد بر اساس مصوبه ستاد ملی تالارها مشمول بازگشایی هستند که تالارها با ۳۰ درصد ظرفیت، سینماها با ۳۰ تا ۵۰ درصد ظرفیت و رستوان ها هم با ۳۰ تا ۵۰ درصد ظرفیت می توانند فعالیت داشته باشند.

محسنی بندپی تاکید کرد: نظارت دقیق بر بازگشایی تالارها اعمال می شود اینکه حتما با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت داشته باشند و پروتکل های باید جدی گرفته شود و مراکزی که رعایت نکند طبق قانون و مصوبه ستاد ملی با آنها برخورد می شود.

استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر