کد خبر: 1023125 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح و کشف ۱۶ قبضه سلاح شکاری در یک عملیات مشترک با پلیس زنجان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "کیوان ظهیری" با اشاره به جزئیات این خبر اعلام کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ملارد، اخبار و اطلاعاتی از فعالیت دو نفر در امر قاچاق سلاح و مهمات به دست آورده و بررسی آن را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: با شناسایی دو نفر در این زمینه، در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد قاچاقچیان سلاح، ساکن شهرستان قیدار استان زنجان بوده و قصد دارند سلاح های غیرمجاز را ابتدا به شهر قیدار و بعد به شهرستان های غرب استان تهران منتقل کنند.

 فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: با رصد اطلاعاتی پلیس غرب استان تهران و همکاری پلیس استان زنجان، در عملیاتی ویژه، قاچاقچیان سلاح، در ورودی شهر قیدار دستگیر و یک دستگاه خودروی پراید متعلق به قاچاقچیان نیز توقیف شد.

سردار ظهیری بیان داشت: در بازرسی از خودروی توقیفی، ۱۳ قبضه سلاح شکاری تک لول و ۳ قبضه سلاح شکاری وینچستر  جاساز شده در خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری دو نفر در این زمینه و معرفی آنها به مرجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند هرگونه موارد مشکوک را جهت بررسی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند و این مرکز به صورت شبانه روز در خدمت شهروندان می‌باشد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر