کد خبر: 1022703 A

مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران از آغاز ثبت نام دانشجویان ورودی بهمن ماه ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: پذیرش متقاضیان مقاطع کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای تا روز سه شنبه ۲۳ دی ماه در مراکز این موسسه ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، روح الله علیخان گرگانی با اعلام این خبر اظهار داشت: ثبت نام از دانشجویان ورودی بهمن ماه از از ۱۶ دی ماه در ۴ مرکز علمی کاربردی شهرداری تهران آغاز شده و تا پایان روز سه شنبه نیز ادامه خواهد داشت. 

وی با اشاره به جذب دانشجو در  ۳۳ رشته تحصیلی گفت: این رشته ها به صورت تخصصی در حوزه های «امور اجتماعی و فرهنگی»، «آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری»، «حمل و نقل و ترافیک» و «فناوری، نوسازی و شهر هوشمند» در مراکز ۴گانه موسسه، به آموزش و تربیت دانشجو می پردازد. 

مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران در خصوص رشته های ۹گانه حوزه اجتماعی و فرهنگی اذعان داشت: در مقطع کاردانی حرفه ای (برای دارندگان مدرک دیپلم) ۵ رشته شامل «گردشگری»، «امور محله»، «تکنولوژی آموزشی»، «تربیت مربی آموزش های شهروندی»، «مددکاری اجتماعی- اورژانس اجتماعی»  و همچنین در مقطع کارشناسی (برای دارندگان مدرک کاردانی) نیز ۴ رشته «مدیریت محله»،  «مدیریت آموزش های شهروندی»، «مدیریت امور فرهنگی-ارزیابی فرهنگی» و «مددکاری اجتماعی- مرکز اورژانس اجتماعی» در مرکز آموزش علمی کاربردی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در نظر گرفته شده است. 

گرگانی، با اعلام جذب دانشجو در ۱۱ رشته تخصصی مرکز آموزش علمی کاربردی آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری  گفت: رشته های «ایمنی، حفاظت تصرفات ساختمانی»،  «ایمنی کار و حفاظت فنی»، «امداد و نجات شهری»، «اطفای حریق شهری» و «امداد و سوانح» در مقطع کاردانی حرفه ای (برای دارندگان مدرک دیپلم) تدریس می شود. 

وی ادامه داد: همچنین در مقطع کارشناسی (برای دارندگان مدرک کاردانی) مرکز آموزش علمی کاربردی آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری نیز رشته های «ایمنی و سلامت محیط زیست و صنایع (HSE)»، «مدیریت فرماندهی عملیات در حریق و حوادث»، «حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث»، «مدیریت عملیات امداد و نجات»، «مدیریت امداد سوانح طبیعی» و «مدیریت امداد در اماکن»، دانشجو پذیرش می کنند. 

مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران با اعلام ۱۰ رشته تخصصی در حوزه حمل و نقل و ترافیک خاطرنشان ساخت: در مقطع کاردانی حرفه ای مرکز آموزش علمی کاربردی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران رشته هایی چون «آسانسور و پله برقی»، «ایمنی مترو»،  «برق مترو»، «راهبری لوکوموتیو»، «امداد ریلی مترو»، «مکانیک مترو»، «بهره برداری راه آهن» و «عمران-خط و ابنیه مترو»، درنظر گرفته شده و در مقطع کارشناسی نیز دو رشته «برق مترو» و «مکانیک مترو» تدریس خواهد شد. 

وی «فناوری اطلاعات- خدمات الکترونیک شهر» و  «عمران-نگهداری و مرمت» را از جمله رشته های مقطع کاردانی حرفه ای مرکز آموزش علمی کاربردی فناوری، نوسازی و شهر هوشمند شهرداری تهران برشمرد و افزود: در مقطع کارشناسی این مرکز نیز رشته تخصصی «معماری-طراحی و نوسازی بافت فرسوده» به جذب و آموزش دانشجو می پردازد. 

بنا بر اعلام مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران، ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شامل اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی (پشت و رو)، کارت پایان خدمت (برای آقایان)، اصل یا گواهی دیپلم برای مقطع کاردانی و اصل یا گواهی کاردانی برای مقطع کارشناسی الزامی است. 

بنا براعلام روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران، گرگانی با تاکید بر  رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در فرایند ثبت نام مراکز آموزشی گفت: متقاضیان تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۳ دی ماه سال جاری می توانند با دردست داشتن مدارک لازم، به مراکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تهران مراجعه و در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

مدیرعامل موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر