کد خبر: 1021680 A

​حسین نوش آبادی در بازدید از ندامتگاه ورامین گفت: این مرکز نسبت به سالهای گذشته، تغییرات اساسی چشمگیری دارد و تحولات اخیر آن حاکی از اقدامات جهادگرانه بوده، روند رو به رشد در آن مشاهده می شود و پایلوت خوبی برای استان است.

به گزارش ایلنا، نماینده مردم قرچک و ورامین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در برنامه های جدید قوه قضاییه رویکرد تحولی در بخش کاهش جمعیت کیفری و نیز توجه به رفاه مددجویان و خانواده های آنان مدنظر قرار گرفته که نتایج مثبت آن به خوبی ملموس می باشد. 

حسین نوش آبادی ادامه داد: امروز شاهد اقدامات متحولی در زمینه بهسازی و زیباسازی اندرزگاهها، توسعه اقدامات عمرانی، رفاهی، بهداشتی درمانی، مکانیزاسیون آشپزخانه ها و بهبود وضعیت غذایی و آب آشامیدنی بودم که به طور کلی با ندامتگاه سالهای گذشته، تغییرات اساسی چشمگیری دارد.

وی همچنین گفت:  تحولات اخیر ندامتگاه ورامین، حاکی از اقدامات جهادگرانه بوده،  روند رو به رشد در آن مشاهده می شود و پایلوت خوبی برای استان است و بایستی امکانات و اعتبارات بیشتری در اختیارش بگذاریم. 

بنا به این خبر، مدیر ندامتگاه ورامین با سپاس از حضور نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش اداره کل زندان های استان تهران و مجموعه این مرکز بر توسعه اقدامات آموزشی، اشتغال و رفاهی مددجویان و خانواده هایشان بوده است.

نصیریان تصریح کرد: ساخت سالن های ملاقات سه گانه با بهره گیری از امکانات جدید، دعوت خیرین و کارآفرینان جهت فراگیری شغل و کمک به تامین معاش خانواده در حین حبس و ورود به بازار کار پس از آزادی و مسقف نمودن هواخوریهای اندرزگاه ها جهت ارتقای امنیت از اقدامات عمده ای می باشد که دنبال می شود. 

 ندامتگاه ورامین محل نگهداری متهمان و محکومان این شهرستان بوده که طی دو سال اخیر، به صورت کامل مورد بازسازی و زیباسازی قرار گرفته است.

حسین نوش آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر