کد خبر: 1021618 A

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۰ تهران از راه اندازی "پویش جمع آوری لباس گرم برای نیازمندان" در ایام کرونایی خبر داد.

به گزارش ایلنا و بنابر اعلام سایت شهر، محمد باصری سعدی - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 10 تهران با اشاره به لزوم استمرار همدلی و مشارکت همه جانبه مردم و دستگاه های اجرایی برای کاهش بخشی از اثرهای مخرب شیوع ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه، از اجرای "پویش جمع آوری لباس گرم برای نیازمندان" در منطقه خبر داد.

به گفته وی، جلب مشارکت همگانی، ایجاد انسجام و سازمان‌دهی کمک‌های مردمی با در نظر گرفتن آسیب‌های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا برای تامین مایحتاج ضروری افراد آسیب‌پذیر جامعه از اهداف اجرای پویش مذکور می باشد.

باصری امدادرسانی و کمک به نیازمندان در این شرایط بحرانی را امری ضروری دانست و افزود: شهرداری منطقه ۱۰ با مشارکت موسسه نور سپید هدایت اقدام به راه اندازی این پویش کرد و از علاقه مندان خواست تا با اهدای پتو و لباس گرم نو و یا دست دوم تمیز در این کار خیر و خداپسندانه مشارکت کنند.

بر اساس این گزارش شهروندان برای اهدای البسه اهدایی خود از درب منزل می توانند شماره تلفن و نشانی خود را به شماره ۰۹۱۲۵۵۷۲۲۶۳ واتس آپ کنند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۰ تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر