کد خبر: 1021045 A

در اجرای وظایف اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران برای کمک به اقشار آسیب پذیر و نیازمند جدی به کمک های مالی و انسان دوستانه؛ این اداره کل با نظارت و هماهنگی های به عمل آمده با کمیساریای سازمان ملل، جهت کمک آموزشی به فرزندان دانش آموز دارای معلولیت جسمی و ذهنی اتباع و مهاجرین خارجی، تبلت اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی این اداره کل، طی مشکلاتی که اتباع دارای فرزند دانش آموز با معلولیت جسمی و ذهنی دارند و همچنین عدم امکانات لازم برای استفاده از نرم افزارهای آموزشی برای تحصیل، اقدامات و هماهنگی های لازم برای اهدای تبلت به این خانوارها انجام و با شناسایی خانواده های مذکور؛ با حضور به درب منزل آنها، یک دستگاه تبلت تحویل شد.

بنا بر این گزارش، این اقدام با نظارت و مدیریت این اداره کل، کمیساریای سازمان ملل، سازمان های مردم نهاد داخلی و همچنین با حمایت مالی و اعتبارات سازمان پناهندگی خارجی توسط جمعی از داوطلبان افتخاری صورت می پذیرد.

گفتنی است؛ این مرحله از اهدای تبلت به فرزندان دانش آموز اتباع و مهاجرین خارجی دارای معلولیت جسمی و ذهنی، فاز اول اهدای تبلت می باشد که با شناسایی افراد حائز شرایط، مراحل بعدی توزیع تبلت آعاز خواهد شد.

 

اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر