کد خبر: 1020807 A

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۶۷ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش ۱۵ میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "محمدرضا هاشمی فر" بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان شاهین شهر با انجام اقداماتی اطلاعاتی مطلع شدند در یک کارخانه تعداد زیادی دستگاه ماینر نصب و در حال استخراج بیت کوئین هستند که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از اطمینان از صحت موضوع و انجام هماهنگی های لازم یک گروه از ماموران به کارخانه مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا ۶۷ دستگاه ماینر قاچاق را حین استخراج ارز دیجیتال کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به دستگیری یک نفر در ارتباط با این پرونده اظهار داشت: ارزش دستگاه های کشف شده توسط کارشناسان مربوطه ۱۵ میلیارد ریال اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با مخلان اقتصادی کشور، مجرمان، سارقان و افرادی که به هر نوع باعث سلب آسایش عمومی شهروندان شوند و امنیت جامعه را خدشه دار کنند برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر