کد خبر: 1020611 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۱۵ میلیارد ریال لوازم خانگی و مواد محترقه قاچاق خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «علی ولی‌پور گودرزی» بیان داشت: سیزدهم دی ماه با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک یک انبار در محدوده «کهریزک» مقدار فراوانی کالای قاچاق تهیه و در داخل انبارکالا جمع آوری و پنهان کرده است، تیمی از ماموران معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی به بررسی موضوع پرداخت. 

وی عنوان کرد: با شناسایی مالک انبار و انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد که خبر صحت داشته و مالک انبار به دفعات مختلف با استفاده از خودروهای شوتی تعداد فراوانی لوازم خانگی و غیره به صورت قاچاق تهیه کرده که با تکمیل تحقیقات پلیسی، نتیجه آن به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار اخذ شد. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران ابراز داشت: در بازرسی از داخل انبار ۵۷۲ هزار و ۳۵۰ عدد انواع فندک‌های معمولی و کوره ای، ۴۶ دستگاه آبمیوه گیری و ۲۵۲ عدد چینی‌جات و ۲۰ هزار و ۴۱۶ عدد انواع مواد محترقه فاقد مجوزهای قانونی و گمرکی کشف شد. 

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و اموال کشف شده توقیف و با استفاده از ۳ دستگاه کامیون به سازمان سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی انتقال و تحویل شد. 

سرهنگ گودرزی افزود: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۱۵ میلیارد ریال محاسبه کرده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر