کد خبر: 1020314 A

رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۱۶۶ تن انواع کالای احتکاری و قاچاق به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال طی هفته گذشته در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ ستاد «هادی رفیعی کیا» در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) مبنی بر استقرار پلیس در مبادی رسمی ورود و خروج کالا و مقابله و مبارزه جدی با قاچاق کالا، طی هفته گذشته کارآگاهان پلیس گمرک مستقر در مبادی رسمی بنادر جنوبی و گمرکات شرق کشور با همکاری سازمان‌های متولی و با بهره گیری از سامانه‌های پایشی و اشرافیت اطلاعاتی در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی موفق به کشف بیش از ۱۶۶ تن انواع کالای احتکاری و قاچاق از قبیل روغن خوراکی و ظروف شیشه‌ای کریستال به همراه مقادیر قابل توجهی تجهیزات پزشکی و درمانی شدند. 

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را بیش از ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، افزود: در این رابطه ۵ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرایم اقتصادی و قاچاق کالا در کشور موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

​رئیس پلیس گمرک پلیس امنیت اقتصادی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر