کد خبر: 1020209 A

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دو عملیات موفق و کشف ۸۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی ساحلی شهرستان‌های بندر جاسک و میناب خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار «حسین دهکی» در تشریح این خبر، گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندرجاسک طی کسب خبری، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیری سوخت قاچاق را با یک فروند موتورلنج از سواحل این شهرستان بارگیری و از مرزهای دریایی کشور خارج کنند که بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند. 

وی با بیان اینکه مرزبانان با اقدامات اطلاعاتی شناور مورد نظر را شناسایی و آن را متوقف کردند، افزود: در بازرسی دقیق از شناور توقیفی ۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ۶ نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند. 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان به عملیات جداگانه مرزبانان پایگاه دریابانی میناب اشاره و بیان کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب، طی عملیاتی دیگر موفق شدند ۴ عدد محفظه پلاستیکی حاوی ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق را در سواحل سیریک کشف کنند. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار دهکی با اشاره به کشف مجموع ۸۰ هزار لیتر گازوئیل و توقیف یک فروند شناور، اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی سوخت‌های کشف شده را ۲۴۰ میلیون ریال برآورد کرده اند. 

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر