کد خبر: 1019793 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال طی هفته گذشته در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد رضا مقیمی افزود: با اقدامات تخصصی و تلاش های شبانه روزی مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی هفته گذشته در کشور انواع کالای قاچاق شامل سوخت، تلفن همراه، لوازم آرایشی و بهداشتی، شیر خشک، انواع لوازم خانگی و الکترونیک، دام سبک، انواع ارز و مقادیر قابل توجهی کالای ممنوعه در کشور کشف شد.

وی افزود: کارشناسان ارزش کالاها و ارز مکشوفه را بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال برآورد کردندهمچنین کالاهای مکشوفه به سازمان جمع آوری اموال تملیکی و سوخت قاچاق به شرکت ملی فرآورده های نفتی تحویل داده شد و ۱۷ متهم دستگیر شده به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری یاد آور شد: در حوزه قاچاق کالا و ارز کماکان برخورد قاطعانه با دانه درشت ها در دستور کار این پلیس قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: تلاش این پلیس با اجرای طرح های عملیاتی و واپایشی در زمینه مقابله با قاچاق اثر بخش بوده است. لذا برخورد ریشه ای با قاچاق مستلزم همکاری سایر سازمان های متولی است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، مقیمی با بیان اینکه این پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند، مبارزه با پدیده قاچاق را از اولویت های کاری و مأموریتی این پلیس دانست و از مردم درخواست کرد در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر