کد خبر: 1019661 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

فعالیت قرارگاه‌هایی همچون شهید حاج ابوالقاسمی مانند رفتارهایی است که در سال 58 و بعد از اعلام جهاد سازندگی توسط امام خمینی انجام شد.

سیدعلی یزدی خواه  در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره قرارگاه شهید حاج ابوالقاسمی و حرکت‌های مومنانه و اردوهای جهادی گفت: اینگونه اتفاقات و رفتارها یک نوید برای انقلاب است و رویشی برای خدمت است و این کمک‌های مومنانه که بخشی از آن در رفتارهای گروه‌های جهادی تجلی پیدا کرده و مشکلات محرومان را حل می‌کنند، مانند رفتارهایی است که اول انقلاب انجام می‌شد.

وی ادامه داد: فعالیت قرارگاه‌هایی همچون شهید حاج ابوالقاسمی از ضدعفونی کردن معابر و مبارزه با کرونا با تهیه مایحتاج برای محرومان و خانه‌سازی مانند رفتارهایی است که در سال 58 و بعد از اعلام جهاد سازندگی توسط امام خمینی(ره) انجام شد و روحیه‌ای که این گروه‌ها دارند همانند روحیه‌های جهادی در سال‌های ابتدایی انقلاب است.

وی ادامه داد: هرچند این گروه‌ها با کمک‌های مردمی فعالیت می‌کنند اما باید از سوی دولت حمایت شوند و ما نیز در مجلس پیشنهاداتی را مطرح کردیم تا با توجه به موضوع ماموریت گروه‌های جهادی، به آنها بودجه‌ای را اختصاص بدهیم و باید زیرساخت‌ها و روش‌های اختصاص‌های بودجه را طراحی کنیم.

 

لزوم حمایت از قرارگاههای جهادی و و حرکت‌های مومنانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر