کد خبر: 1019074 A

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد:

عضو شورای شهر تهران گفت: سازمان محیط زیست در راستای وظایف قانونی خود نسبت به جلوگیری از مصرف سوخت مازوت و سوخت‌های مشابه اقدام کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زهرا نژاد بهرام در جریان دویست و شصت و یکمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به سازمان محیط زیست گفت: با توجه به تذکر جدی وزارت بهداشت به وزارت نیرو و صحبت‌های اخیر  رییس سازمان محیط زیست مبنی بر مصرف سوخت مازوت و گازوئیل در نیروگاه‌های اطراف تهران بویژه فعالیت نیروگاه‌های شهید رجائی قزوین و منتظر قائم در جایگاه نمایندگی مردم از شما می‌خواهم بر اصل وظایف قانونی خود نسبت به جلوگیری از مصرف سوخت مازوت و سوخت‌های مشابه اقدام کنید. 

او ادامه داد: اولویت کشور سلامت شهروندان است و با توجه به شدت آلایندگی تهران که سهم منابع ثابت به ویژه مصرف سوخت مازوت و گازوئیل را به ۶۰ درصد رسانده است و در شرایطی که مدارس و دانشگاه‌ها به واسطه کرونا تعطیل و ادارات با ۵۰ درصد ظرفیت فعالیت می‌کنند، ادامه این وضعیت برای شهروندان تهران غیرقابل پذیرش است. 

نژادبهرام گفت: لذا از شما می‌خواهم در اسرع وقت نسبت به توقف مصرف سوخت مازوت و گازوئیل در نیروگاه‌های اطراف شهر تهران مساعدت لازم را مبذول دارید.

زهرا نژاد بهرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر