کد خبر: 1018925 A

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر ارتحال عالم ربانی و مجاهد خستگی ناپذیر، آیت‌الله حاج شیخ محمد تقی مصباح یزدی استاد برجسته حوزه علمیه و بنیان‌گذار مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ دکتر اسکندر مومنی در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

رحلت استاد ارجمند آیت الله حاج شیخ محمد تقی مصباح یزدی، که عمر پر برکت خود را در وادی تألیف، تحقیق و تعلیم صرف کرده‌اند، مایه تأسف و اندوه گردید.

این فقیه انقلابی، از شاگردان برجسته محضر علمی و مکتب فکری امام راحل عظیم الشان (ره) بود و پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سنگر‌های علمی و اجرایی و مدیریتی در حوزه علمیه از جلسات تدریس و تلاش‌های تحقیقی و تالیفی تا بنیان‌گذاری مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) و شورای عالی انقلاب فرهنگی، نقشی برجسته و مجاهدتی شایسته تقدیر داشت و در دوران نمایندگی مجلس خبرگان رهبری، از عناصر موثر و کلیدی به شمار می‌رفت.

اینجانب فقدان این عالم مجاهد و خدوم را به محضر امام زمان ارواحنا فداه و رهبر حکیم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و خاندان معظم و وابستگان و شاگردان و علاقمندان ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال، غفران و رحمت واسعه الهی و علو درجات مسالت می نمایم.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر