کد خبر: 1018789 A

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران خبر داد:

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که طی سال های قبل در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده اند خبر داد و گفت: با توجه به تقاضای بسیار دانشجویان از سراسر کشور برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا بخشی خانیکی با عنوان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است، افزود: دانشجویان‌عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ارائه دهند. 

وی افزود: طبق این مجوز، برای ترم های‌عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۹۹-۱۴۰۰ قابل اجراست. 

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران یادآور شد: دانشجویان توجه داشته باشند که امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می‌کنند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره‌مند می‌شوند. 

وی تاکید کرد: در ایام شیوع بیماری کرونا کلیه کلاس‌های آموزشی و آزمون‌های پایان ترم دانشگاه پیام نور به صورت تمام الکترونیک و غیر حضوری برگزار می‌شود. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به مرکز محل تحصیل خود و یا پورتال دانشگاه پیام نور استان تهران به نشانی http://tehran.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

 

استان تهران الکترونیک دانشگاه پیام نور دی ماه کارشناسی ارشد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر