کد خبر: 1018323 A

پیگیری پلیس در رابطه با اتفاق اردوگاه عسگرآباد با جدیت ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، در پی انتشار ویدئویی از محل مراجعات مردمی در اردوگاه عسگرآباد شهرستان پیشوا فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خصوص موضوع مذکور دستور ویژه رسیدگی صادر کرد. 

سردار عزیزی گفت: بعد از بررسی‌های اولیه مشخص شد آدرس اعلامی از طرف فرد منتسب به این بانوی افغانی غیر واقعی و جعلی بوده و متاسفانه علیرغم تلاش مأموران تا کنون هیچگونه آدرسی از نامبرده جهت مشخص شدن صحت و سقم این قضیه پیدا نشده است. 

وی افزود: از طرفی به منظور رسیدگی دقیق‌تر به موضوع پلیس‌های تخصصی فتا و اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی اقدامات اولیه را برای شناسایی منتشر کننده ویدئو به منظور پیدا کردن این بانو انجام دادند که سرنخ‌هایی نیز از این موضوع به دست آمده است. 

سردار عزیزی ادامه داد: پلیس امنیت را برای کلیه مردم حتی اتباع بیگانه‌ای که در کشور جمهوری اسلامی ایران ساکن و یا در حال تردد هستند برقرار می‌کند و به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد حقی از آن‌ها ضایع شود. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در خاتمه فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان این مطلب که احتمال دارد که این موضوع یک سناریوی از پیش تعیین شده باشد خاطرنشان کرد: تا روشن شدن کامل موضوع تحقیقات کماکان ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

سردار عزیزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر