کد خبر: 1018071 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری از دستگیری دو سارق سابقه‌دار خودرو خبر داد.

«سرهنگ کیومرث حسنوند» سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره دستگیری دو نفر از سارقان خودرو گفت: این دو نفر شبانه اقدام به دزدی از لوازم داخل خودرو می‌کردند و در هر مرحله از ۱۰ الی ۱۲ خودرو سرقت می‌کردند. 

وی درباره شناسایی سارقان ادامه داد: با توجه به افزایش وقوع سرقت داخل خودرو در منطقه تحت پوشش‌مان اقدامات اطلاعاتی را در این خصوص انجام دادیم، ماموران با کار اطلاعاتی توانستند، سرنخ‌هایی از متهمان به دست بیاورند. این افراد با خودرویی که فاقد پلاک بوده و متعلق به پدر یکی از متهمان بود، اقدام به سرقت می‌کردند. 

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهمان با خوردوی پژو پرشیا فاقد پلاک در سطح منطقه اقدام به سرقت موتورسیکلت و لوازم داخل خودرو می‌کردند. 

سرهنگ حسنوند با بیان اینکه این افراد به سرقت خود نیز اعتراف کرده‌اند، تصریح کرد: پس از رصد اطلاعاتی و سرنخ‌های موجود ماموران توانستند با شناسایی خودرو یکی از متهمان که سابقه‌دار است و به تازگی از زندان آزاد شده است را شناسایی و دستگیر کنند و متوجه شدیم همدست او به دلیل سرقت موتورسیکلت چند روز قبل توسط یکی دیگر از کلانتری‌ها دستگیر شده است. 

متهم این پرونده نیز در خصوص شیوه سرقت گفت: در خیابان‌ها و کوچه‌های خلوت، ماشین‌هایی که امنیت کافی نداشتند را شناسایی می‌کردیم و من در خودرو منتظر می‌ماندم تا رفیقم لوازم داخل خودرو را سرقت کند.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر