کد خبر: 1017675 A

اطلاعیه شرکت کنترل کیفیت هوای تهران؛

روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با صدور اطلاعیه‌ای از اوج‌گیری آلودگی هوا و قرار گرفتن کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای همه خبر داد و از عموم شهروندان درخواست کرد از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر اکیداً خودداری کنند.

به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه، شاخص ۲۴ ساعت گذشته کیفیت هوای تهران ۱۶۵، اعلام و تأکید شده است: از ابتدای سال جاری، امروز اولین روزی است که به واسطه افزایش آلاینده ذرات معلق، شاخص کیفیت هوا به شرایط ناسالم برای همه رسیده است و این در شرایطی است که از ابتدای سال تنها دو روز ۲۶ تیر و اول مرداد شرایط ناسالم برای همه را شاهد بودیم که البته هر دو روز به دلیل افزایش آلاینده اُزُن بود. 

براساس این اطلاعیه، در حال حاضر با توجه به انباشت آلاینده‌ها، کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران در محدوده ناسالم قرار دارد وعدم وزش باد مؤثر، سبب تجمع آلاینده‌ها شده و کیفیت هوا در بیشتر نواحی در وضعیت نامطلوب خواهد ماند و با افزایش ترافیک شامگاهی، تداوم وضعیت ناسالم در اغلب مناطق تهران دور از انتظار نخواهد بود. 

این روابط عمومی در پایان اطلاعیه خود مجددا از عموم شهروندان ساکن در ۲۲ منطقه تهران خواست تا جای ممکن و به جز موارد ضروری از منازل خود خارج نشوند.

شرکت کنترل کیفیت هوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر