کد خبر: 1017604 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به فعال شدن ۱۴۰ واحد تولیدی راکد در استان تهران گفت: کاهش نرخ بیکاری تجلی اثرگذاری اقدامات در حوزه اقتصادی است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حشمت الله عسگری در جلسه با فرمانداران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد با اشاره به جلسات ستاد تسهیل اظهار داشت: جلسات مشترک ستاد تسهیل استان و شهرستان ها به شکل منظم برگزار می شود و خوشبختانه اکثر مصوبات اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در زمینه ساماندهی مجتمع های صنفی که از سال های گذشته با مشکل مواجه بودیم، اقدامات موثری انجام شده است، به علاوه ۵ هزار میلیارد تومان در ۹ ماه ابتدای سال تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: ۱۴۰ واحد راکد در استان تهران به مدار فعالیت بازگشته اند، ضمن اینکه هیچ واحدصنعتی در استان تهران به سبب کرونا تعطیل نشده است که تجلی آن را در کاهش نرخ بیکاری در بهار و تابستان سال جاری شاهد بودیم.

عسگری همچنین به ساماندهی حمل آرد در استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در زمینه ساماندهی حمل آرد اقدامات موثری انجام شده است و در اکثر شهرستان‌ها این امر محقق شده است.
انتهای پیام/
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر