کد خبر: 1017410 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۲ میلیون عدد کالای بهداشتی به همراه بیش از ۲۱ هزار لیتر ضدعفونی کننده و دستگیری ۸۲ محتکر طی هفته گذشته در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار «محمدرضا مقیمی» در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به همه گیری ویروس کرونا، سرکشی از اصناف و کنترل انبارها و اجرای طرح تشدید مقابله و مبارزه با احتکار و قاچاق اقلام بهداشتی و پزشکی مورد نیاز مردم همچنان به صورت روزانه در سطح کشور در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار دارد. 

وی افزود: طی هفته گذشته کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی ۷۰ انبار و مرکز پخش متخلف کالاهای بهداشتی و پزشکی را شناسایی و در بازدید از این مراکز بیش از ۲ میلیون عدد انواع ماسک و دستکش به همراه بیش از ۲۱ هزار لیتر انواع ضد عفونی کننده و مواد شوینده و بیش از ۸ تن پودر لباسشویی کشف و مراکز مذکور را پلمب کردند. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: در این رابطه ۲۵ خودرو توقیف و ۸۲ متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده، کالاهای مکشوفه تحویل دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های محل کشف، و متهمان نیز تحویل مراجع قضائی شدند. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مقیمی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردم و اصناف در همکاری خوب با پلیس، از هموطنان خواست در صورت مشاهده تخلفات (قاچاق کالا، احتکار و…) موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر