کد خبر: 1016317 A

محسنی بندپی:

استاندار تهران با اشاره به لزوم ترویج مسئولیت اجتماعی بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت سازمان های مختلف جهت جذب مشارکت های مردمی بهزیستی استان تهران تاکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه مشارکت‌های مردمی با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مددجویان بهزیستی اظهار داشت: اقدامات بهزیستی در راستای نگهداری، مراقبت، توانمندسازی و اشتغال کسانی که به سبب عدم برخورداری از فرصت های مساوی دچار مشکل شده اند، قابل تقدیر است.
 
وی ادامه داد: سازمان بهزیستی به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته که به شکل تخصصی به امور مددجویان می پردازد و در قانون برنامه ششم نیز تولیت به این سازمان واگذار شده است.
 
استاندار تهران سپس تصریح کرد: در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و نیت های خیرخواهانه و با توجه به محدودیت های مالی، جلب مشارکت های مردمی ضروری است و باید در این زمینه فعال تر عمل کرد.
 
محسنی بندپی با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت های مختلف جهت جلب مشارکت های مردمی گفت: از ظرفیت سازمان های دولتی، نیمه دولتی و غیردولتی برای جلب مشارکت ها از جمله صنعت معدن، شرکت شهرک ها، اتاق اصناف، بنگاه های اقتصادی بزرگ و غیره در جهت بهبود خدمت رسانی بهزیستی استان استفاده شود.
 
وی همچنین خاطرنشان کرد: مقوله مسئولیت اجتماعی اهمیت زیادی دارد و اینکه بهزیستی متولی این امر می باشد را در کنفرانسی با حضور رئیس جمهور مطرح کردیم و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد و استمرار داشته باشد.
استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر