کد خبر: 1016286 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: برخورد قاطع با خرده فروشان مواد مخدر ، جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر مطالبه جدی مردم است، پلیس علاوه بر عزم و اهتمام جدی در شناسایی و دستگیری سر شبکه های اصلی باندهای مواد مخدر، این مطالبه مردمی را نیز پاسخگو است.

به گزارش ایلنا، سردار "مجید کریمی" در حاشیه بازدید از مرکز  باز پروری " سروش"  اظهار داشت: از فرمانده انتظامی تهران بزرگ و مجموعه همکاران خودم در پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به جهت فراهم آوردن شرایط مطلوب و مناسب برای بهبودی  مددجویان، تشکر و قدردانی می کنم.

وی افزود:برخورد قاطع با خرده فروشان مواد مخدر، جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر مطالبه جدی شهروندان است، پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا علاوه بر عزم و اهتمام جدی در شناسایی و دستگیری سر شبکه های اصلی باندهای مواد مخدر، این مطالبه مردمی را نیز پاسخگو است؛البته باید مراکز کافی برای نگهداری و بازپروری توسط متولیان امر ایجاد شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با مثبت ارزیابی کردن اقدامات صورت پذیرفته در روند "حرفه آموزی" مددجویان در مر کز  باز پروری " سروش" بیان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد باشیم تک تک مددجویان با یادگیری فنون و حرفه هایی نظیر آهنگری، نجاری، بنایی،مکانیکی، خیاطی، جوشکاریو ... به اشتراک گذاری آن با دیگر مددجویان، ضمن کسب در آمد، به زندگی سالم توام با نشاط بازگردند.

سردار کریمی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر تسریع در راه اندازی دهکده "سلامت" برای مددجویان گفت: خوشبختانه اقدامات مطلوب و مناسبی در خصوص راه اندازی دهکده سلامت با هدف ارتقاء وضعیت اشتغال، حرفه آموزی  و درآمد زایی برای مددجویان صورت گرفته است و پیگیر هستیم هر چه زودتر این دهکده با بیش از 25 حرفه، افتتاح شود.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر