کد خبر: 1016069 A

به منظور تجهیز و ارتقای سیستم‌های صداوسیمای زندان‌های استان تهران، جلسه‌ای با حضور مسئولان فرهنگی و هنری اداره کل برگزار گردید.

به گزارش ایلنا،  علی اسمعیلی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران اعلام کرد: با هدف بهینه سازی اوقات فراغت زندانیان و تولید و پخش فیلم های آموزشی، سرگرمی و هنری، به زودی پروژه تجهیز و به روزرسانی صداوسیمای زندان های استان، توسط کارشناسان این حوزه خواهد شد.

اسمعیلی تصریح کرد: هر قدر در خصوص بهینه سازی اوقات فراغت زندانیان برنامه ریزی گردد، به همان اندازه موجب رشد شخصیتی و ارتقای برنامه های اصلاحی و تربیتی خواهد شد و می تواند از برخی آسیب های رفتاری پیشگیری می نماید.

وی اضافه کرد: ندامتگاه تهران بزرگ به عنوان پایلوت اجرای این پروژه در نظر گرفته شده، با همسان سازی و استفاده از سیستم یک پارچه، سیستم آنالوگ آن مجموعه با روش ها و فن آوری جدید تبدیل به سیستم های دیجیتال می شود که به صورت متمرکز از یک نقطه برنامه های صدا و سیمای برای کلیه مددجویان ارسال کنند.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران همچنین ادامه داد: قرار شده شرکت پیمانکار، پیشنهادات و موارد فنی را با طرح مذکور به دفتر فنی مهندسی اداره کل زندانها ارائه نمایند که پس از بررسی مسائل فنی و با نظارت واحد آمار و رایانه و در نظر گرفتن همه جوانب نسبت به نصب فرستنده ها و راه اندازی صدا و سیمای زندان به صورت دیجیتال شروع به کار نماید.

شایان ذکر است: در این جلسه پیرامون موقعیت زندان و ظرفیت های زیر بنایی و شرایط ساختمانی زندان و همچنین نوع تجهیزات و به‌کارگیری صدا و سیمای زندان مجتمع تهران بزرگ بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید در مرحله بعد صدا و سیمای دیگر زندان های استان نیز تجهیز و به روزرسانی شوند.

علی اسمعیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر