کد خبر: 1015851 A

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری ۳ نفرکه برای تسویه حساب مالی ۶۰ میلیاردی، شریک خود را ربوده بودند، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی شاملو" بیان داشت: پرونده ای با موضوع آدم ربایی و خفت گیری، در کلانتری ۱۴۵ "ونک" تشکیل و با دستور قضائی مبنی بر دستگیری متهمان به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی اظهار کرد، نیمه های شب سوم دی ماه جاری من به همراه دوستم در منزلم در محدوده "ونک" در حال استراحت بودیم که ناگهان  متوجه شدیم،  ۳ نفر  که صورت خود را پوشانده بودند در داخل آپارتمان حضور دارند و بلافاصله با بستن چشمان من و دوستم به زور ما را سوار بر خودرو  کرده و پس از چند ساعت رانندگی و پرسه زنی، من را مجبور کردند برگه ای را امضاء کنم و با گرفتن گوشی هایمان در خیابانی ما را از خودرو به بیرون پرتاب  و از محل گریختند.  

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: شاکی در ادامه گفت، هنگام پیاده شدن از داخل خودرو ۲ تن از این افراد را شناختم و  با شناسایی محل رهایی، بلافاصله به کلانتری "ونک" مراجعه و اعلام شکایت کردیم.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با شناسایی ۲ تن از متهمان، مخفیگاه آنان در محدوده "تهرانپارس و مجیدیه جنوبی" شناسایی و با هماهنگی قضائی پنجم دی ماه هر دو شریک شاکی به همراه متهم سوم پرونده  در دو عملیات هماهنگ  و مستقل دستگیر شدند.

سرهنگ شاملو اضافه کرد: شرکای شاکی در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی معترف و علت آن را اختلاف حساب مالی ۶۰ میلیاردی با شاکی اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های بیشتر از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح سرد و برگ سفید امضاء شاکی، کشف شد، گفت: با تکمیل پرونده متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر