کد خبر: 1015827 A

فرمانده مرزبانی استان گلستان از شهادت یک تن از مرزبانان هنگ مرزی اترک در دفاع از مردم مرزنشین منطقه روستای کرند خبر داد و گفت: ضارب اصلی به همراه ۸ نفر از همدستانش دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

 به گزارش ایلنا، سرهنگ "بهزاد ابراهیمی" در تشریح این خبر، گفت: شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی اترک حین کنترل و مراقبت از نوار مرزی شمال کشور با دریافت اخبار مردمی، متوجه درگیری تعدادی از اراذل و اوباش با مردم و مرزنشینان منطقه در روستای کرند شدند.

وی با بیان اینکه مرزبانان همواره یار و یاور مردم و مرزنشینان در مرزها هستند، افزود: مرزبانان جان برکف با تسریع مأموریت، بلافاصله خود را به روستای کرند رساندند و در حمایت از مردم و مرزنشینان غیور منطقه با اراذل و اوباش درگیر شدند که در این درگیری سروان "نبی الله خطیری" فرمانده گروهان مرزی کرند بر اثر ضربات متعدد چاقو  به مقام والای شهادت مفتخر شد و دو تن از همرزمان وظیفه همراه وی نیز مجروح که سریعاً به مراکز درمانی اعزام شدند.

فرمانده مرزبانی استان گلستان با اشاره به حال مساعد کارکنان وظیفه مجروح، تصریح کرد: در این درگیری ضارب اصلی به همراه ۸ نفر از همدستانش دستگیر و به جرم هنجارشکنی و مختل کردن امنیت مردم، به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیمی ضمن تبریک و تسلیت شهادت مرزبان مجاهد نیروی انتظامی به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده گرامی شهید "نبی الله خطیری" و همرزمان او در مرزبانی استان گلستان، خاطرنشان کرد: خدمت به مردم و مرزنشینان افتخاری عظیم برای مرزبانی است و امنیت این عزیزان که مرزبانان واقعی کشور هستند، خط قرمز مرزداران نیروی انتظامی است.

فرمانده مرزبانی استان گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر