سرخط خبرها:
کد خبر: 1015460 A

اعضای شورای شهر تهران در جلسه فردا از خانواده های "پرستاران شهدای مدافع سلامت" تجلیل خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، در دویست و پنجاه و نهمین جلسه میزبان آرمین زارعیان رییس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران بزرگ به منظور تجلیل از خانواده‌های پرستاران شهدای مدافع سلامت خواهند بود.

 در ادامه جلسه بررسی طرح " هوشمند سازی یارانه‌های شهرداری تهران" در دستور کار قرار دارد.

در ادامه جلسه طرح " الزام شهرداری تهران به تهیه و ارائه لایحه نظام نامه و برنامه عملیاتی مسئولیت پذیری اجتماعی در شهرداری تهران بررسی می شود.

همچنین در این جلسه گزارش‎های حسابرس رسمی شورا در خصوص  سازمان بهشت زهرا و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برای سال مالی 1399 قرائت می‎شود. و لایحه شهردار تهران در خصوص  طرح بهره برداری از پیاده‎روها بررسی شده و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه قرائت می‎شود.

در ادامه مجمع عمومی عادی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برگزار شده و لایحه شهردار تهران درخصوص تعیین ضوابط کنترل آلاینده‎های هوا در پایانه‎های اتوبوسرانی و ترمینال‎ها بررسی شده و گزارش کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری قرائت خواهد شد.

سپس لایحه شهردار در خصوص " تعیین ضوابط کنترل آلاینده های هوا در پایانه های اتوبوسرانی و ترمینال ها و همچنین لایحه "بهره برداری از ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی بوستانهای بزرگ مقیاس" بررسی خواهد شد.

همچنین در این جلسه انتخاب شش نفر نماینده شورا از شخصیت های صاحب نظر در حوزه های ماموریتی موضوع بند «چ» ذیل تبصره دوم اصلاحی مصوبه «اصلاحیه مصوبه اعطای نشان های شهروندی» و بررسی لایحه شهردار تهران موضوع انتخاب ۲ نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در سازمان نوسازی شهر تهران در اجرای بند «د» ذیل ماده نهم اساسنامه شرکت مذکور بررسی شده و گزارش کمیسیون شهرسازی و معماری قرائت می‌شود.

براساس گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران اعضای شورای شهر تهران، بررسی طرح " الزام شهرداری تهران به توجه به ظرفیتهای گردشگری در فرآیند بازنگری طرح تفصیلی شهر تهران و ایجاد لایه گردشگری در نقشه های این طرح" نیز در جلسه آتی شورا در دستور کار قرار دارد.

شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر