کد خبر: 1015232 A

سردار رحیمی در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در برخورد با اراذل و اوباش مصمم و جدی هستیم، گفت: هیچ خانمی به عنوان اراذل و اوباش فعالیت نمی کند.

"سردار حسین رحیمی" رییس پلیس تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره شناسایی محل‌هایی که اراذل و اوباش در آنجا حضور دارند، گفت: یکی از اقدامات ما شناسایی محل‌هایی است که این افراد در آنجا حضور دارند. 

وی ادامه داد: پلیس امنیت به طور مرتب اماکن و مراکزی را که این اراذل و اوباش به عنوان پاتوق برای خود انتخاب می‌کنند، شناسایی می کند. 

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: پس از شناسایی این محل‌ها هم با اراذل و اوباش و هم با اماکن و صاحبان آن برخورد خواهد شد. 

سردار رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا زن اراذل و اوباش هم داریم، تصریح کرد: خیر، خانمی که نداریم که به عنوان اراذل و اوباش فعالیت کند. بیشتر اراذل و اوباش مرد نیز به دنبال سوراخ موش هستند و متوجه شده‌اند که نیروی انتظامی مصمم، جدی و مستمر با آن‌ها برخورد می‌کند. 

وی ادامه داد: الحمدالله با اقداماتی که انجام شده است اراذل و اوباش به نام در تهران در حال حاضر فعالیت نمی‌کنند و البته بخشی از این افراد در نزاع‌هایی که در محل شده است، دستگیر شده اند.

رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر