کد خبر: 1013279 A

محسنی بندپی:

استاندار تهران با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان تهران به ۷ درصد در تابستان سال جاری، امنیت را عامل جلب اعتماد سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ارزیابی کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی در جلسه بررسی وضعیت امنیت استان تهران که با حضور سردار اشتری فرمانده ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی شرق تهران مستقر در ورامین برگزار شد اظهار داشت: اگر اعتقاد داریم که بستر همه پیشرفت‌ها و دسترسی به زندگی خوب شهروندی در سایه امنیت فراهم می‌شود، باید بیش از گذشته به نیروی انتظامی توجه کرد و این نیروی خدوم را تقویت کرد.

وی گفت: امروز به واسطه تلاش مسوولان ۱۰ هکتار زمین در جوادآباد، ۶ هکتار زمین در شهر ورامین و ۲.۵ هکتار زمین برای استقرار ستاد و یگان ویژه نیروی انتظامی شرق در نظر گرفته شده است که این امر با استقرار یگان ویژه در شهر ورامین که از ظرفیت‌ و اهمیت ویژه‌ای در استان تهران برخوردار است، تکمیل می‌شود.

استاندار تهران عنوان کرد: با توجه به تنوع قومیتی و تراکم بالای جمعیت و نیز حضور اتباع در استان تهران، نیاز است تا مؤلفه‌های ارتقاء امنیت و آرامش استان تقویت شده و با سرمایه گذاری مناسب، شرایط ایجاد و حفظ امنیت پایدار را فراهم کرد.

محسنی بندپی امنیت را زیرساخت مهم سرمایه گذاری بخش خصوصی اعلام کرد و افزود: اگر نرخ بیکاری در تابستان امسال به هفت درصد در استان تهران کاهش یافت، این نتیجه نقش‌آفرینی نیروی انتظامی در تأمین امنیت و جلب اعتماد سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

استاندار تهران­­
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر