کد خبر: 1012544 A

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: روزهای یکشنبه و دوشنبه به عنوان روزهای بدون تلفن همراه، تبلت و رایانه و روز همیاری با پرستاران در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران درباره عدم استفاده از تلفن همراه و تبلت در شب یلدا اظهار داشت: در راستای فرهنگ سازی و صیانت از سلامت جسمی و روحی روانی همکاران و دانش آموزان در برابر آسیب های فضای مجازی و تحکیم روابط خانواده و همچنین همکاری با کادر درمان در ایام کرونا و تقارن شب یلدا با ایام ولادت با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار، آموزش و پرورش شهر تهران روزهای یکشنبه و دوشنبه را به عنوان روزهای بدون تلفن همراه، تبلت و رایانه و روز همیاری با پرستاران در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: انتظار ما این است که دانش‌آموزان در این دو روز و یک شب با مراقبت از عدم برگزاری شب نشینی‌ها، دورهمی‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی گزارشی از روند این برنامه‌ها تهیه کنند و به صورت تصویری برای معلمین شان در روز سه شنبه صبح اولین روز کاری مدارس ارسال کنند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: همچنین این دستورالعمل شامل همه مدارس دولتی و غیردولتی می‌شود. اجرای این طرح در ارزیابی مدیران و موسسات لحاظ خواهد شد.

ثقفی در پایان تاکید کرد: انتظار می‌رود دانش آموزان و مدارس این دستورالعمل را با هماهنگی بیشتر با نظارت خوب به پایان برسانند که انشالله از این برنامه نهایت بهره‌برداری را انجام دهیم.

آموزش و پرورش تلفن همراه دانش آموزان رایانه شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر