کد خبر: 1011552 A

فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم تقویت دوربین‌های مدیریت و کنترل ترافیک در شهرها و جاده‌ها تاکید کرد و گفت: ارائه خدمات به مردم باید تسهیل گردد.

به گزارش ایلنا، سردار «حسین اشتری» در «قرارگاه کاهش تصادفات ناجا» که به صورت «ویدئو کنفرانسی» با حضور فرماندهان انتظامی استان‌های سراسر کشور، برگزار شد، گفت: همه فرماندهان استان‌ها مکلفند با تمام توان در راستای کاهش تصادفات برنامه ریزی و اقدام کنند. تمام بخش‌های مسئول در حوزه کاهش تصادفات، بایستی اقدامات عملی و کارآمد داشته باشند. 

وی با تاکید بر تقویت ITS و دوربین‌های مدیریت و کنترل ترافیک و تخلفات در شهرها و جاده‌ها با کمک شهرداران و ادارات حمل و نقل جاده‌ای در استان ها، عنوان کرد: ارائه خدمات به مردم باید تسهیل گردد. 

فرمانده نیروی انتظامی، در ادامه، بر روند ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی که در قالب طرح فوق العاده از ۱۸ آبان ماه شروع شده و تا ۱۸ دی ماه ادامه دارد، تاکید کرد و ادامه داد: ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در پارکینگ‌ها را به صورت مستمر دنبال نمایند تا اموال مردم به آسانی تحویل شود. 

سردار اشتری با بیان اینکه صیانت از سلامت روحی و جسمی کارکنان پلیس و معیشت آنان بسیار مهم است و فرماندهان به این مهم توجه کنند، اضافه کرد: توسعه و تقویت ناوگان موتوری پلیس راهور در اولویت قرار گیرد و پشتیبانی‌های لازم صورت پذیرد. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی بر نقش و مسئولیت دیگر سازمان‌ها در ارتقاء ایمنی ترافیک و تلاش همه جانبه برای کاهش تصادفات اشاره کرد و گفت: توسعه سامانه‌های هوشمند و ارائه خدمات با استفاده از فن آوری‌های نوین و خدمات غیرحضوری مدنظر قرار گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر