کد خبر: 1011013 A

مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد:

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از اجرای دو طرح پژوهشی توسط تیم پژوهشی این نهاد خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران در پیامی فرا رسیدن ۲۵ آذر و روز پژوهش را گرامی داشت و گفت: امروزه، نقش انکارناپذیر پژوهش در توسعه جوامع پیشرفته، بر همگان واضح و مبرهن است .

وی با بیان اینکه این حوزه بستر مناسبی را برای بروز و ظهور خلاقیت ها در جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف و ارائه راهکارهای مناسب، فراهم می کند،افزود: دانشگاه ها می توانند با استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی که دارند این نهاد را در توانمندسازی فکری، فرهنگی و معنوی خانوارهای تحت حمایت یاری دهند.

پرپنچی بیان کرد: در همین جهت بهمن ماه سال گذشته تفاهم نامه همکاری‌های علمی و پژوهشی با دانشگاه آزاد واحد شرق تهران نیز به امضا رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه هم اکنون دو پژوهش در دستور کار این نهاد در استان تهران قرار داد، ادامه داد: آسیب شناسی فعالیت های پژوهشی امداد با تأکید بر مطالعه تطبیقی سایر نهادهای حمایتی داخل و خارج از کشور و اثربخشی برگزاری رویدادهای کارآفرینی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت  موضوعات این پژوهش هاست که توسط تیم پژوهشی حوزه برنامه ریزی و فناوری اطلاعات این نهاد در دست اقدام است.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۵ آذر ماه روز پژوهش به اساتید، دانشجویان دانشگاه ها وهمچنین کارکنان این نهاد  که در جهت اجرای پژوهش های دردست اقدام تلاش می کنند ،گفت: توفیق روز افزون فعالان و تلاشگران این عرصه را در جهت تحقق اهداف عالیه از خداوند منان خواستارم.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر