کد خبر: 1010928 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رضایت شخصی سرباز بابلی از فردی که رفتار نامناسبی او داشت، گفت: ستادکل نیروهای مسلح رسیدگی به این موضوع را وظیفه خود می‌داند و درهمین راستا موضوع به ریاست قوه قضاییه نیز منعکس شده و ما منتظر اعلام نتیجه از سوی ایشان هستیم.

امیر غلامرضا رحیمی پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین جزییات ضرب و شتم سرباز بابلی گفت: اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح پس از اینکه از این موضوع با خبرشد، بلافاصله اقدامات خود برای رسیدگی به آن را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه متاسفانه در پیگیری‌های بعدی مشخص شد که گزارش واصله درست است، ادامه داد: بلافاصله درخواست دادیم تا جلسه‌ای با حضور ریاست دادگستری استان مازندران، کارمند خاطی و سرباز جوان و خانواده‌اش تشکیل شود و در آن جلسه فرد خاطی از سرباز عذرخواهی کرد و موضوع از جنبه شخصی حل و فصل شد.

امیر رحیمی پور با بیان اینکه اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح همچنان در حال پیگیری است، گفت: ستادکل نیروهای مسلح رسیدگی به این موضوع را وظیفه خود می‌داند، درهمین راستا موضوع به ریاست قوه قضاییه نیز منعکس شده و ما منتظر اعلام نتیجه از سوی ایشان هم هستیم.

وی تاکید کرد: این سرباز به وظیفه خود عمل کرده و اتفاقا وظیفه‌اش را نیز به درستی انجام داده است. او در حین انجام وظیفه لباس نظامی و خدمت به تن داشته و به همین دلیل موضوع از جنبه و بعد سازمانی نیز درحال پیگیری است.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر