کد خبر: 1010523 A

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان تهران:

​معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان تهران اعلام کرد: یکی از نیکوکاران تهرانی، با پرداخت ۳۶۵ میلیون تومان، بدهی بیست نفر زندانی نیازمند را پرداخت کرده، زمنیه آزادی آنان فراهم شد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل زندان‌های استان تهران، علی اسمعیلی ضمن اشاره به آثار اجتماعی کمک به آزادی زندانیان نیازمند و پرداخت بدهی آنان اظهار داشت: احسان و نیکوکاری از جمله مفاهیم ارزشمندی است که در آموزه‌های دینی، به خصوص قرآن کریم مورد توجه ویژه‌ای قرارگرفته، از اهمیت و جایگاه بلندی در رفتارهای اجتماعی برخوردار است.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران گفت: در روزهایی که جامعه با معضل کرونا روبرو بوده و خانواده زندانیان در نبود نان آور، علیرغم حمایت های انجمن حمایت و مراکز دیگر بیش از دیگران ممکن است دچار مشکلات معیشتی و اقتصادی شوند، نیکوکاری با واریز ۳۶۵ میلیون تومان به حساب مرکز مراقبت بعد از خروج، بدهی ۲۰ نفر زندانی نیازمند را پرداخت نمود. 

اسمعیلی با تقدیر از این نیکوکار تهرانی که نخواست نامش اعلام شود، ادامه داد: کمک به آزادی زندانی یکی از جلوه های بزرگ احسان، صدقه جاریه، بهره‌ای ماندنی و غنیمتی پایدار است و بی شک دعای خیر خانواده ای این بیست نفر نیازمند همراه این نیکوکار خواهند بود.

با پرداخت این مبلغ، بیست نفر از زندانیان واجد شرایط و نیازمند آزاد شدند و نیکوکار یاد شده، اعلام کرد پس از آزادی آنان در روزهای آینده، کارت های نقدی نیز جهت کمک به معیشتشان اهداء می کند.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر