کد خبر: 1010521 A

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا گفت: مطالب منتشر شده در شبکه‌های مجازی مبنی بر قتل یک نفر طلافروش و سرقت طلاها توسط ۳ نفر سارق مربوط به کشور ایران نیست.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «سید احمد خسروی» در تشریح این خبر بیان داشت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر قتل یک نفر طلافروش و سرقت طلاها توسط ۳ نفر سارق، این کلیپ به دقت از طریق مرکز رصد فضای مجازی معاونت اجتماعی ناجا بررسی و مشخص گردید این کلیپ مربوط به کشور ایران نیست و متعلق به یکی از کشورهای خارجی است که متاسفانه عده‌ای انگشت‌شمار به قصد تشویش اذهان عمومی اقدام به انتشار این کلیپ نمودند که قطعاً موضوع از سوی پلیس رسیدگی و با منتشر کنندگان آن طبق قانون برخورد خواهد شد. 

وی عنوان داشت: ۸۰درصد محتوای تولید شده در فضای مجازی توسط ۲۰ درصد از کاربران تولید می‌شود یا به عبارت دیگر ۸۰ درصد، مصرف کننده افکار و عقاید ۲۰ درصد کاربران هستند. 

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا در پایان با توصیه به مردم درخصوص‌عدم توجه و اعتنا به برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با افرادی که قصد برهم زدن امنیت ذهنی و روانی مردم جامعه را داشته باشند برخورد قانونی لازم را خواهد نمود.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر