کد خبر: 1010335 A

جانشین پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف انواع کالا و ارز قاچاق به ارزش بیش از ۱۷۸میلیارد ریال و دستگیری ۱۴ متهم طی هفته گذشته در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "سهراب بهرامی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با اقدامات تخصصی و تلاش های شبانه روزی مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی هفته گذشته، انواع کالای قاچاق شامل سوخت، انواع لوازم خانگی، دام سبک، انواع ارز و ... در کشور کشف شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی طی هفته گذشته ۳۵۰ رأس گوسفند قاچاق به ارزش تقریبی ۹ میلیارد ریال و همچنین انواع لوازم خانگی قاچاق به ارزش تقریبی ۴۰ میلیارد ریال کشف کردند.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی ناجا همچنین یادآور شد: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس فرودگاه های کشور طی هفته گذشته حین کنترل مسافران خروجی، انواع ارز شامل دلار، درهم و یورو به ارزش بیش از ۱۲۹ میلیارد ریال کشف کردند.

سردار بهرامی با اشاره به اینکه کارشناسان مجموع ارزش کالا و ارز مکشوفه را بیش ۱۷۸میلیارد ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: در این رابطه ۱۴ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) در خصوص مبارزه با قاچاق کالا گفت: در حوزه قاچاق کالا و ارز کماکان برخورد قاطعانه با دانه درشت ها و قاچاق سازمان یافته در دستور کار این پلیس قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار بهرامی از هموطنان خواست: در صورت مشاهده و آگاهی از هرگونه جرایم اقتصادی و قاچاق کالا و ارز موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر