کد خبر: 1010314 A

رئیس بازرسی تهران بزرگ از رد رشوه ۷۰ میلیون ریالی از سوی مأمور پلیس وظیفه شناس کلانتری ۱۱۷ جوادیه پلیس پیشگیری تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمید خروش اظهارکرد: ۴ آذرماه با  اجرای طرح رعد ۳۹ توسط ماموران پلیس پیشگیری متهمی به جرم حمل مواد مخدر به مقدار  ۴۸۰ گرم حشیش  و مشروبات غیر مجاز توسط ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه دستگیر شد.

وی افزود: متهم پس از تحقیقات اولیه برای سیر مراحل قانونی به همراه احدی از ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه راهی دادسرا می شود. متهم که خود را در حال اعمال قانون می بیند به مامور همراه خود پیشنهاد رشوه ۷۰ میلیون ریالی به ازای جابجایی مشروبات غیر مجاز با مشروبات مجاز می دهد.

رئیس بازرسی تهران بزرگ اضافه کرد: مامور وظیفه شناس پلیس پیشگیری  ضمن اعلام به سلسله مراتب فرماندهی از قبول رشوه  امتناع و متهم را به همراه اموال مکشوفه به مراجع قضائی معرفی می کند.  

خروش ادامه داد: با اقدام قاطع مأموران وظیفه شناس و امتناع از قبول رشوه  ۷۰ میلیون ریالی متهم علاوه بر تحمل مجازات کیفری حمل مواد مخدر و مشروبات غیر مجاز متحمل مجازات پیشنهاد رشوه نیز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی تصریح کرد: تشویق کارکنان و قدردانی از عملکرد مطلوب آنان نقش مهمی در کاهش تخلفات و جرایم دارد و همه افراد خود را در برابر قانون یکسان  دیده و در صورت ارتکاب جرم خود را متحمل عواقب آن خواهند دید.

رئیس بازرسی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر