کد خبر: 1008641 A

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۳ سارق محموله تجهیزات دولتی به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: سارقان هنگام فروش اموال سرقتی شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «جلیل موقوفه ای» در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی تماس تلفنی کسبه بازار تجهیزات ورزشی منیریه با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه راننده و سرنشینان خودروی سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی وانت قصد فروش تجهیزات ورزشی گرانقیمت و لوکس را دارند و رفتار آنان به نظر مشکوک می‌باشد، واحد گشت کلانتری ۱۱۲ ابوسعید برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. 

وی بیان داشت: با حضور واحد گشت در میدان منیریه، خودرو وانت که حاوی مقادیر زیادی تجهیزات ورزشی بود متوقف ولی خودرو ۴۰۵ از محل متواری و با تعقیب ماموران، پس از مدتی تعقیب و گریز و برخورد خودروی متواری با چند خودرو در نهایت در خیابان ولی عصر متوقف شد. 

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان این که در این رابطه ۳ متهم دستگیر شد، عنوان کرد: با انتقال متهمان به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید، در تحقیقات پلیسی، مشخص شد متهمان حدود ۲۰ روز قبل در باقر شهر محموله تجهیزات ورزشی را از یک دستگاه کامیونت سرقت و امروز با مراجعه به میدان منیریه قصد فروش تجهیزات ورزشی مسروقه را داشتند. 

سرهنگ موقوفه‌ای با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی محموله سرقتی کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بر آورد کرده اند. 

این مقام انتظامی عنوان کرد: هوشیاری کسبه و اقدام سریع عوامل کلانتری ۱۱۲ ابوسعید عامل دستگیری سارقان و کشف محموله تجهیزات ورزشی مسروقه می‌باشد. 

رئیس پلیس پیگیری تهران در پایان به تحویل محموله تجهیزات ورزشی به مال باخته با هماهنگی‌های قضائی اشاره و اضافه کرد: هر سه سارق با صدور دستور قضائی روانه زندان شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر