کد خبر: 1008459 A

نایب‌رئیس سابق شورای شهر تهران خطاب به حناچی:

عضو سابق شورای شهر در واکنش به اظهارات شهردار تهران گفت: خوب است تا شرافت و صداقت خود را ثابت کرده و اسناد مورد اشاره من را منتشر کنید.

به گزارش ایلنا، مرتضی طلایی، نایب رئیس سابق شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات اخیر شهردار تهران، اظهار کرد: جناب آقای حناچی، شهردار محترم تهران در مصاحبه امروز خود مطالبی را بیان کردند که ضروری است نکاتی را به ایشان یادآور شوم. ایشان به‌صراحت بیان کردند که ملکی یا املاکی را از من باز پس گرفته‌اند. این ادعای دروغ، متضمن مقدماتی است، یعنی ملکی متعلق به شهرداری در اختیار بوده و من از پس دادن آن خودداری کرده‌ام، سپس مجموعه تحت امر ایشان می‌بایست اقدام به صدور اخطار می‌کرد و نهایتاً در طی روندی، ملک مزبور باز پس گرفته می‌شد. حال از شهردار راستگو و توانمند تهران می‌خواهم که ضمن انتشار این مکاتبات و صورت جلسات، زمینه سیه‌رو شدن شخص یا اشخاصی که ملک شهرداری را باز پس نمی‌دادند فراهم کنند. 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: آقای شهردار در مصاحبه خود اشاره کردند که املاکی از شهرداری به نام افرادی واگذار شده و سند به ثبت رسیده و ایشان نمی‌توانند در مورد آن کاری کنند. از طرفی من به‌عنوان یک شهروند به جای ایشان، از این ناتوانی احساس شرم می‌کنم، و دیگر بار از ایشان می‌خواهم، اگر یک سانتیمتر از اسناد مورد اشاره به نام من یا بستگان من ثبت شده، آن را منتشر کنند و همچنین شهامت داشته و هر موردی را که در آن اجحافی به بیت‌المال و املاک مردم شده افشا کنند تا من هم در کنار ایشان قرار بگیرم. 

طلایی با بیان اینکه این جانب در دفعاتی از شخص آقای شهردار و تخصص‌شان در امور شهرداری دفاع کرده‌ام، گفت: اگر انتقادات من به وضع اسف‌بار اداره شهر به مذاق ایشان و اذناب‌شان خوش نیامده، به عنوان یک دوست، توصیه می‌کنم، با دلیل و سند به میدان آمده و پاسخگوی کارنامه پرافتخار خود در تغییر اسامی خیابان‌ها باشند. تا آن‌که با اتهام‌زنی بی‌سند، بیشتر خود را رسوا و شرمسار نمایند. 

نایب‌رئیس سابق شورای شهر تهران در پایان خاطر نشان کرد: جناب حناچی! در ماه‌های قبل و در برابر انتقادات من، اذناب شما در فضای حقیقی و مجازی، همین اتهام‌های شما را به شیوه‌های مختلف تکرار کردند و در برابر مطالبه سند و مدرک، فرار را بر قرار ترجیح دادند، حال که شما خود به میدان آمدید، خوب است تا شرافت و صداقت خود را ثابت کرده و اسناد مورد اشاره من را منتشر کنید. امیدوارم در وجود شهردار محترم، میزان بیشتری از شجاعت و صداقت به نسبت ترول‌های مجازی وجود داشته باشد وگرنه اتهام زنی بی‌پشتوانه و سند، در حافظه جمعی مردم ایران، یادآور رفتارهای گروهک‌هایی است که نه از سوءقصد به جان ملت ابایی داشتند و نه از حمله به آبروی مردم، پرهیزی. 

یک بار هم که شده، به جای سخن‌های بی‌پایه، با مدرک و سند صحبت کنید.

شورای شهر شورای شهر تهران شهردار تهران شهروند مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر