کد خبر: 1008349 A

​رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در پیامی درگذشت آیت‌الله محمد یزدی، عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا از کمیته امداد امام خمینی (ره)، متن پیام تسلیت سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در پی درگذشت آیت‌الله محمد یزدی به شرح زیر است: 

" إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَةِ

باسمه تعالی 

رحلت عالم وارسته و فقیه توانا حضرت آیت الله حاج شیخ محمد یزدی (رحمت‌الله علیه) یار صدیق امام (ره) و رهبری (مدظله العالی) موجب تاثر و تالم گردید، ایشان از فقیهان برجسته و فاضلی بودند که در دوران قبل و بعد از انقلاب ضمن حضور در همه صحنه‌های مبارزاتی، اقدامات ارزنده‌ای را برای استقرار و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام داده و با قبول مسئولیت‌های مهم در مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه، مجلس خبرگان رهبری، شورای نگهبان و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از انقلاب اسلامی و آرمان‌های والای آن به شایستگی دفاع نمودند. 

اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه مولمه به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مراجع و آیات عظام، بیت شریف آن مرحوم، مردم شریف قم و شاگردان ایشان، برای آن فقید سعید علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم. "

 

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عضو مجلس خبرگان رهبری کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی محمد یزدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر