کد خبر: 1005983 A

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، از دستگیری اعضای باند ۳ نفره‌ای که اقدام به سرقت مسلحانه ۱۰ کیلو طلا به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ"محمدرضا هاشمی‌فر " گفت: در پی شکایت یکی از حاملان طلای کیفی مبنی بر اینکه در جاده یاسوج به سمیرم توسط سارقان مسلح مورد حمله قرار گرفته و کیف حاوی طلاجات وی به سرقت رفته است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان سمیرم قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در این رابطه تحقیقات علمی و تخصصی گسترده ای توسط  کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سمیرم با  همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان انجام گرفت که نهایتاً با اقدامات هوشمندانه صورت یافته اعضای یک باند ۳ نفره  سارقان مسلح در یکی از استان های همجوار شناسایی و توسط تیم ویژه پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان سمیرم دستگیر و به این شهرستان منتقل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد : سارقین با شگردهای مختلف و با شناسایی حاملین طلا (کیفی ) در جاده ها در فرصتی مناسب اقدام به زورگیری و سرقت مسلحانه طلا می نمودند که با هوشمندی ، اقتدار و سرعت عمل پلیس دستگیر شدند .

سرهنگ"هاشمی فر " با بیان اینکه اعضای این باند با شناسایی حاملان طلای کیفی  جلوی آنها را در جاده ها گرفته و به صورت مسلحانه کیف حاوی طلای آنان را به سرقت می بردند گفت: سارقان از ۳نفر حامل طلای کیفی  ۱۰ کیلو طلا که  ارزش آنها برابر نظر کارشناسان مربوطه ۱۱۰ میلیارد ریال ارزیابی شده است را به سرقت برده بودند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان عنوان کرد: با شناسایی سارقان  توسط مال باختگان و تکمیل شدن پرونده، این افراد برای رسیدگی قانونی به جرایم خود به مرجع قضائی تحویل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر