کد خبر: 1005417 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان داشت:کلانتری ها باید نماد خدمتگزاری به مردم باشند و مردم ماموران کلانتری را با مجاهدت، ایثار و تلاش های خستگی ناپذیر آنها بشناسند و مجرمان از تلاش و مجاهدت شما بر خود بلرزند.

به گزارش ایلنا، سردار «حسین رحیمی» در بازدید میدانی از کلانتری‌های پایتخت با تاکید براینکه باید در حل و فصل، مشکلات مردم دقت و جدیت داشته باشید و مشکلات مردم را مشکلات خود بدانید، بیان داشت: جایگاه و ارزش کلانتری‌ها در خدمتگزاری و تامین امنیت و آرامش مردم است و باید کلانتری‌ها مامن و ملجا مردم باشند. 

وی افزود: نباید اجازه بدهید که در منطقه و محدوده کلانتری شما کسی جرات کند که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره اندازد و باید با شدت با کسانی که با اقدامات رذیلانه و اوباشگرانه خود در صدد ایجاد مزاحمت برای مردم هستند برخودری قانونی و مقتدرانه داشته باشید بگونه‌ای که هرگز این گونه افراد جرات مردم آزاری را به خود ندهند. 

رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد: کلانتری‌ها باید مرکز ثقل امنیت و آرامش محله و نقطه نقطه‌ی شهر و دیار مردم گرانقدرمان باشند و باید در رسیدگی به مشکلات مردم سرعت عمل داشته باشند. 

رئیس پلیس پایتخت با تاکید برلزوم تقویت مراکز مشاوره و مددکاری کلانتری‌ها، بیان داشت: راه اندای مراکز مشاوره و مددکاری در کلانتری‌ها اتفاق مبارکی بود که از اطاله دادرسی جلوگیری می‌کند. 

سردار رحیمی با اشاره به اینکه با استفاده از قابلیت‌های مشاوره و مددکاری می‌توان دو طرف دعوا را قانع کرد چرا که در مصالحه حاکم و محکومی وجود ندارد و بالطبع رضایت دو طرف لحاظ خواهد شد، عنوان داشت: ارایه مشاوره‌های کارشناسی شده و کاربردی تاثیر گذار و رهگشا است از این رو تلاش نمایید که از کارشناسان زبده و با تجربه در دوایر مشاوره و کلانتری‌ها استفاده شود. 

وی افزود: کلانتری‌ها باید نماد خدمتگزاری به مردم باشند و مردم ماموران کلانتری را با مجاهدت، ایثار و تلاش‌های خستگی ناپذیر آن‌ها بشناسند و مجرمان از تلاش و مجاهدت شما بر خود بلرزند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر