کد خبر: 1005381 A

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در دیدار با هیات امنای بازار بزرگ تهران از همراهی بازاریان در رعایت محدودیتهای کرونایی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه ایلنا، سردار «حسین رحیمی» با اشاره به اینکه بازاریان همواره درحوادث مختلف انقلاب ازجنگ تحمیلی ۸ساله گرفته تا دیگر حوادث و وقایع اتفاقیه همراه و همگام نظام و انقلاب اسلامی بوده اند، بیان داشت: در مقابله با ویروس منحوس کرونا کسبه و بازاریان و به خصوص بازار بزرگ تهران همکاری مثال زدنی و قابل تحسینی را با این مهم داشته اند. 

وی با اشاره به اینکه بازار قلب تپنده اقتصاد کشور است و باید فعالیت روزانه و بی‌وقفه‌ای داشته باشد، گفت: بازاریان علیرغم همه مشکلات و دغدغه‌های صنفی که با ورود این ویروس منحوس کرونا متحمل شده‌اند ولی با اعلام لزوم اعمال محدودیت‌های ستاد ملی مقابله با کرونا با بستن و تعطیل کردن کسب و کار خود د راین زمینه خوب همکاری داشتند. 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تأکید بر اینکه در حوادث مختلف کشور از جمله کمک به آسیب دیدگان از بلایای طبیعی بازاریان حضوری اثر گذار داشته و در صیانت از امنیت نیز گامهای بلندی برداشته اند، عنوان داشت: در فتنه‌های مختلفی که دشمنان به دنبال آتش افروزی و برهم زدن امنیت و آرامش مردم و جامعه بودند بازاریان علیرغم تلاش خائنان و مزدوران و ایادی آمریکای جهان خوار، حاضر نشدند که لحظه‌ای کسب و کار خود را تعطیل نمایند تا مبادا به اقتصاد کشور و معیشت و زندگی مردم آسیبی وارد نیاید. 

وی افزود: بازاریان ما به انقلابی بودن و معتقد بودن به مبادی دینی شهره هستند و با تلاش و همت و مجاهدت این عزیزان است که علیرغم تحریم‌های همه جانبه دشمنان اقتصاد کشور همچنان پویا می‌باشد. 

سردار رحیمی در پایان این جلسه با اهدا لوح تقدیر به هیات امنای بازار بزرگ تهران، افزود: همه باید تلاش کنیم که باری از دوش مردم عزیزمان برداریم و فراموش نکنیم که بزرگترین عبادت خدمت به بندگان خداوند متعال است و تا می‌توانیم باید تلاش کنیم تا خدمتی به این مردم که بهترین و وفادار‌ترین مردم دنیا هستند داشته باشیم.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر