کد خبر: 1005366 A

در جمع متولیان تغسیل و تدفین متوفیان کرونایی بهشت زهرا(س) صورت گرفت:

رئیس حراست کل شهرداری تهران گفت:کاری که مدیریت و مجموعه بهشت زهرا(س) در طول بحران کرونا انجام داد؛ کاری علمی ومبتنی بر کار کارشناسی و با برنامه ریزی منسجم و از همه مهم تر با عشق و علاقه و انگیزه مضاعف بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از شهرداری تهران،  مهدی کرمی مشاور شهردار و رئیس حراست کل شهرداری تهران، با حضور در سازمان بهشت زهرا(س) ضمن بازدید از بخش های مختلف از مدیرعامل و متولیان کفن و دفن اموات کرونایی با اهدای لوح یادبود تقدیر کرد.

مهدی کرمی مشاور شهردار و رئیس حراست کل، در بازدید چند ساعته از سازمان بهشت زهرا (س) و بخش های مختلف این سازمان، به ویژه مجتمع عروجیان ، کتابخانه تخصصی ومرکز پژوهشکده ، و بخش های مهم فعال در بحران کرونا ضمن عرض خداقوت به مدیرعامل و کارکنان آن گفت: از زمان ایجاد بحران کرونا در کشور و علی الخصوص شهر تهران، کمترین دغدغه مسئولین مختلف، متوجه بهشت زهرا(س) و فعالیت های آن بوده است چرا که از ابتدا، این سازمان و کارکنان زحمت کش آن با تمام قوا و بسیار منظم در خط مقدم در حال خدمت رسانی بوده اند و بسیار خوب این بحران را در زمینه تغسیل و تدفین متوفیان ناشی از کرونا و کاهش آلام بازماندگان، مهار نمودند.

مهدی کرمی تصریح کرد: باید به این نکته توجه داشت که عرصه ای که شما وارد شدید و با ایثار به خدمات رسانی پرداختید به لحاظ شرعی "واجب کفایی"است و بر گردن همه ما و شهروندان بود و شما به شایستگی آن را مدیریت کردید.

مشاور شهردار تهران همچنین افزود: بنده وظیفه خود دانستم به نیابت از شهردار محترم تهران و دیگر نهاد های بالادستی، از تلاشهای شما تشکر و قدردانی نمایم.

کرمی در ادامه ضمن حضور در سالن تطهیر عروجیان ، با اهدای لوح یادبودی به مدیرعامل بهشت زهرا (س)، از زحمات ایشان و تمامی همکارانش در تغسیل و تدفین اموات کرونایی ، قدردانی نمود.

شایان ذکر است، در ابتدای جلسه، سعید خال، گزارش کاملی از فعالیت های این سازمان از ابتدای شیوع ویروس کرونا ارائه نمود.

در پایان این بازدید، رئیس حراست کل به همراه مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و هیئت همراه با حضور در گلزار شهدای سازمان بهشت زهرا(س) یاد و خاطره شهدا را با ادای احترام واهدای گل، زنده نگه داشتند و به مقام بالای شهدا ادای احترام کردند.

 

بهشت زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر