کد خبر: 1004444 A

دین پرست خبر داد؛

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا از برگزاری نشست مشترک کمیته حمل و نقل و قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور وزرای کشور و راه و شهرسازی خبر داد.

 
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ بابک دین پرست دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا با اعلام این خبر گفت: این نشست مشترک فردا چهارشنبه در محل سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار خواهد شد.
 
دین پرست تصریح کرد: در این نشست که به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور جمعی از استانداران و شهرداران کلانشهرهای کشور برگزار می شود، روند اجرای دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا در حوزه حمل و نقل عمومی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
 
دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد: ارائه گزارش روند اجرای مصوبات ۴۶ جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مرتبط با وزارت راه و شهرسازی و کمیته حمل و نقل، ارائه گزارش روند اجرای دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد ملی در سطح ناوگان حمل و نقل عمومی و ارائه برنامه مورد نظر این کمیته تا پایان سالجاری از دیگر دستورکارهای این نشست خواهد بود.
 
دین پرست همچنین خاطرنشان کرد: در این نشست معاونین وزیر راه و شهرسازی از جمله رئیس سازمان هواپیمایی کشور، مدیرعامل شرکت راه‌آهن، رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) حضور خواهند یافت.
 
شایان ذکر است، نشست فردا، بعد از نشست مشترک قرارگاه عملیاتی با کمیته بهداشت و درمان و کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی جامعه ستاد ملی، سومین نشست مشترک قرارگاه عملیاتی با کمیته های زیر مجموعه ستاد ملی مقابله کرونا است.
دین پرست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر