کد خبر: 1004327 A

فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری مرد جوانی که ۸۵۰ گرم هروئین را بلعیده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "سید فتاح موسوی" در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه مردی به بیمارستان لقمان حکیم با علائم دل درد شدید، بیمار در پروسه تشخیص قرار می گیرد و پس از انجام تصویر برداری های اولیه مشخص می شود بسته های مشکوکی در معده بیمار وجود دارد.

وی عنوان کرد: تیم درمان موضوع را به یگان انتظامی حاضر در بیمارستان اعلام و در بررسی دقیق تر مشخص می شود بسته های موجود در معده بیمار احتمالا حاوی مواد مخدر می‌باشد.

فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور  افزود: با توجه به وخامت حال بیمار تیم درمان بلافاصله خدمات درمانی را آغاز و با انجام عمل جراحی موفق شدند بسته های مواد مخدر را از معده بیمار خارج کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی های کارشناسی مشخص شد که بسته های کشف شده حاوی هروئین به  وزن ۸۵۰ گرم مواد مخدر می باشد.

سرهنگ موسوی  افزود: متهم پس از بهبود نسبی در بازجوئی های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهارداشت، با همدستی یکی از دوستانم مواد مخدر تهیه و با بسته بندی و بلعیدن آن فکر می‌کردم کار تمام است که یک باره دنیا برایم تیره و تار شد وقتی چشمانم را باز کردن خود را در بیمارستان دیدم.

این مقام پلیسی در پایان گفت: متهم به پلیس پیشگیری متهم و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

فرمانده يگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي كشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر